Svarbu paminėti, kad šis čempionatas buvo ne tik prestižinės varžybos, bet ir atranka į NAC pasaulio čempionatą, todėl kiekvienas pasiekimas čia turėjo dar didesnę reikšmę sportininkų karjerai.
Po varžybų Tadas neslėpė emocijų ir dėkingumo jį palaikantiems žmonėms:
„Esu nuoširdžiai dėkingas visiems, kurie mane palaiko, motyvuoja ir tiki manimi šiame kelyje. Labai vertinu kiekvieną palaikymo žodį, pagalbą ir žmones, esančius šalia. Gerbiu ir dėkoju visiems, kurie prisideda prie mano kelionės pirmyn.“
Sveikiname Tadą Jefišovą iškovojus garbingą antrąją vietą ir linkime didžiausios sėkmės atstovaujant save, Alytų bei Lietuvą NAC pasaulio čempionate, kuris vyks birželio 6 d. Rygoje, Latvijoje!




















































































































Komentuoti