Nuo pat rungtynių pradžios Alytaus komanda demonstravo solidų žaidimą, kontroliavo rungtynių tempą ir nuosekliai didino savo pranašumą. Puikus komandinis žaidimas bei taiklūs metimai leido alytiškėms išlaikyti iniciatyvą visų rungtynių metu.
Rezultatyviausiai Alytaus komandoje žaidė Karolina Kardokaitė, pelniusi 26 taškus. Prie pergalės taip pat svariai prisidėjo Kamilė Petrauskaitė, surinkusi 12 taškų, ir Viltė Jasmontaitė, pelniusi 10 taškų.
Iškovota pergalė Alytaus sporto centro komandai garantavo vietą MKL U18 merginų čempionato finale, kuriame paaiškės stipriausia sezono komanda. Lietuvos moksleivių krepšinio lyga yra pagrindinės jaunimo krepšinio varžybos Lietuvoje, kuriose varžosi stipriausios šalies sporto mokyklų komandos.
Sveikiname sportininkes ir jų trenerę Ireną Špiegienę su pergale ir linkime sėkmės finalinėse kovose!




















































































































Komentuoti